ZADZWOŃ DO NAS

+48 782 555 559

GDZIE DZIAŁAMY?

Działamy na terenie Gdyni i całego Trójmiasta

NAPISZ DO NAS


info@czyszczenieposadzek.net

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Eco-Team Błażej Nawracaj z siedzibą ul. Kapitańska 16, 81-331 Gdynia w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres admin@new-car.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Eco-Team Błażej Nawracaj z siedzibą ul. Kapitańska 16, 81-331 Gdynia. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.

Czas odpowiedzi na Państwa zapytanie to 24h

NAJLEPSZE ŚRODKI

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych produktów. Nasze środki posiadają atesty i są bezpieczne dla zdrowia.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości – marek renomowanych na rynku. Dzięki temu dajemy pełna gwarancję zadowolenia.

POLITYKA JAKOŚCI

Jesteśmy młodą lecz prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie Gdyni – Trójmiasta. Zapewniamy wysoką jakość i krótkie terminy.

Copyright © 2016 Czyszczenie Posadzek Gdynia - Trójmiasto | Realizacja Agencja Uma-mi